KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14613080

nr 1461 3080

Einar Palme

(1901-1993), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 1968, kust. Olja på pannå, 21x43, yttermått inklusive ram: 35x57 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 18 april 2022
kl 19:59:04

18/4 19:46:07 1      Vinnande bud

Einar Palme

Läs mer om Einar Palme